O nas

Firma Dukat Finanse s.c. jest jedną z większych firm działających na terenie Podkarpacia i Lubelszczyzny, oferujących produkty finansowe, pożyczki chwilówki oraz pożyczki długoterminowe. Produkty nasze są przewidziane dla osób pełnoletnich. Posiadamy ponad 10 letnie doświadczenie na rynku finansowym, pracują dla nas najlepsi doradcy. Oferujemy pożyczki, które będą odpowiadały wszystkim klientom, nie wyróżniamy grup społecznych. Pożyczkę u nas otrzyma rolnik jak i student czy wielodzietna rodzina a także osoby zadłużone czy z zapisem w BIK czy KRD.

Zawsze szybka decyzja bez ukrytych opłat i stałe raty spłaty. Koszty naszych pożyczek są jasne i transparentne, przy podpisywaniu umowy od razu znana jest wysokość raty, która nie ulegnie zmianie. Stanowimy alternatywę finansową dla osób którym trudno otrzymać klasyczny kredyt w banku. Chęcią firmy jest ciągły rozwój, poszerzanie oferty oraz rozwijanie kolejnych placówek. W 2015 planujemy otwarcie nowych placówek na terenie małopolski.

Informujemy, że działamy w oparciu o przepisy polskiego prawa określone w szczególności w Kodeksie cywilnym oraz Ustawie o kredycie konsumenckim.

JoomShaper